Upravit stránku
01. 05. 2016Sirius
V neděli byl hlavní spolek pořadatelem národních zkoušek podle IPO-R, které se konaly v Brně a posuzoval je mezinárodní rozhodčí pan Květoslav Štibora.
V neděli byl hlavní spolek pořadatelem národních zkoušek podle IPO-R, které se konaly v Brně a posuzoval je mezinárodní rozhodčí pan Květoslav Štibora. Vyhledání v sutinách probíhalo pouze ve stupních E a A, proto byla pro jejich konání zvolena hala ve zbrojovce, stopy a plochy probíhaly v líšni v terénech, ve kterých běžně netrénujeme, startující si tak vyzkoušeli práci v neznámém prostředí. Sutiny i stopa měly stoprocentní úspěšnost, v plochách to vyšlo „padesát na padesát“, účastníci stupně B splnili limit, stupně A bohužel ne. Opět se tak ukázalo, jak nelehká a ošidná je pachová práce podle RH FL A. Osoby pan rozhodčí umístil na jedné straně, cca na sto padesáti a na sto osmdesáti metrech. Stačila jedna chyba každého z psovodů a šance na nalezení obou osob byla ztracena. Odpoledne pak následovala poslušnost, kterou všichni startující zvládli bez problémů. Velmi potěšujícími výsledky jsou především výsledky zkoušek B (stopa a plochy), které naši psovodi zvládli ve známce velmi dobrá.

výsledky našich členů:

Psovod

Pes

Kategorie

Výsledek

Známka

Hušek Miloš

Isis

RH F B

188/90 b.

velmi dobře

Foltynová Pavla

SayMe

RH FL B

187/84 b.

velmi dobře

Šabacký Pavel

Cody

RH FL B

193/90 b.

velmi dobře

Loužilová Hana

Beira

RH T A

178/77 b.

dobře

Hrabovská Ivona

Aggy

RH FL A

105/- b.

neuspokojivě

Chmelová Šárka

Paxi

RH FL A

129/- b.

neuspokojivě

Dražanová Jitka

Kifi

RH T E

92/80 b.

dobře

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti